072-322-3075 סוקולוב 29, הרצליה 

אודות כץ נדל"ן

נעים להכיר – אני דורון כץ הבעלים של "כץ נדל"ן" בהרצליה – משרד בוטיק המלווה את לקוחותיו משלב המחשבה הראשונית על מכירת/ קניית נכס, ועד לחתימה על חוזה (ובמקרים רבים גם לאחר מכן)
"המטרה הראשית שלי היא 'להוריד מהראש' של המוכר או הקונה את כל מה שאפשר, הלקוחות שלי יודעים שיש להם איש מקצוע מהמעלה הראשונה, שמטפל בתהליך ומספק פתרונות לקידומו. המשרד שלי הוא משרד בוטיק, המעניק ללקוחותיו ליווי החל משלב המחשבה על תהליך המכירה, ועד לחתימת החוזה. תהליך המכירה הוא מורכב ואמוציונלי מאוד, וכבעל מקצוע המייצג מוכרים, אני חייב לגלות ערנות ולהתייחס לדברים קטנים כגדולים , אחרי הכל מדובר על אנשים המוכרים את הנכס היקר להם מכל , את הבית שלהם… ולקונים חשוב לציין שיש לי מעטפת רחבה של בעלי מקצוע להיוועצות כמו: עו"ד מומחים לנדל"ן ,שמאים, קבלני שיפוצים ויועצי משכנתא, שמלווים את התהליך ע"מ להעניק את המענה הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר".
"אני נותן מאה אחוז מעצמי. תמיד! אני נוכח לאורך הטיפול בעסקה מההתחלה ועד למצבים משבריים שעלולים להתרחש אפילו לאחר חתימת החוזה. אני רואה את עצמי כמגן ללקוחותיי, ואינני עוזבם לעולם להתמודדות עם אירועים שאינם מכירים, בייחוד שאני חי את העולם הזה יום יום .לדוגמה, בטיפול בדירה במהלך תקופת ההשכרה, במפגש עם בעלי מקצוע, או כל אירוע אחר שנקלע בדרך של בעל הבית. לאחרונה טיפלתי בדירה של לקוחות חוזרים, שנדרשו להתקנת מזגנים, צביעה ולהתקנת פרקט. את הכל ניהלתי עבורם בכדי להקל על בעלי הבית. זאת הסיבה לדעתי, שהם עובדים איתי כבר כמה שנים.
קצת על הרקע המקצועי שלי
למדתי באוניברסיטת תל אביב : נדל"ן עסקי, ניהול משא ומתן וניהול שיווק. בשנת 2018 -2019 למדתי בבית הספר לקצועות המו"מ "שקלא וטריא" והוסמכתי כמומחה בליווי במשא ומתן. מדובר בתוכנית המקבילה לתואר שני , בין היתר לומדים מתודות מ Harvard Business" "School, את התוכנית ייסד עו"ד מיכאל צור, מרצה מעל לשני עשורים באוניברסיטאות מובילות בארץ ובעולם. במסגרת התוכנית הוכשרתי במעל 60 מתודות שונות לניהול מו"מ.